20/02/2014 | پنجشنبه 1 اسفند 1392

  سلام به ایرانیان مهاجر!

  فرآیند مهاجرت و زندگی در یک محیط جدید با زبان و فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت در مکانی دور از وطن، همیشه برای افراد یک جامعه دشوار و با چالش های فراوانی همراه بوده است. چرا که عدم آشنایی و شناخت کافی محیط جدید، منجر به رویارویی فرد با انواع مشکلات و دشواریهای ناشناخته خواهد شد.
  اما امروزه به لطف حضور شبکه های اجتماعی، امکان برقراری ارتباط و تبادل نظر با افراد مختلف و استفاده از تجارب متفاوت فراهم شده است.

  اما به دلیل پراکندگی فعالیتهای افراد در شبکه های اجتماعی و سایتهای اینترنتی مختلف و عدم دسته بندی صحیح این اطلاعات و تجربیات ارزشمند، باعث می شود تا گاهی اوقات دسترسی به اطلاعات محدود و عملا غیرقابل استفاده گردد.

  به همین منظور تعدادی از دانشجویان مقیم با همکاری هم، تصمیم به راه اندازی سایتی با عنوان iranmigs.com برای جمع آوری و دسته بندی این اطلاعات و نیازمندیهای مهاجران ایرانی در کشورهای مختلف گرفتند.

  لازم به ذکر است در حال حاضر این سایت به صورت آزمایشی شروع به کار نموده است و در قدم اول با جمع آوری اطلاعات و نیازمندیهای مهاجران ایرانی کشور اتریش سعی در ارائه خدمات به هموطنان ایرانی خواهد داشت.

  از شما و تمامی بازدیدکنندگان عزیز خواهشمندیم تا با پیشنهادات و انتقادات و همچنین معرفی سایتها و صفحات فعال در زمینه های مرتبط، ما را در این راه و خدمت به هموطنان عزیز یاری فرمایید.
  در پایان لازم به ذکر است که این سایت به طور جد به حقوق معنوی تولیدکنندگان محتوا در محیط اینترنت پایبند بوده و تمامی تصاویر و اطلاعات درج شده از منابع و صفحات مختلف با ذکر منابع اصلی مطالب منتشر خواهند شد.  مطلب مرتبطی وجود ندارد


  نظرات

   
   

  کليه حقوق اين سايت متعلق به سایت ایرانیان مهاجر می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
  پست الکترونيک: austria@iranmigs.com